UAB „Raguvos baldai" ir ko gamykla įkurta 1990 m. Panevėžio rajone, Raguvos miestelyje. Nuo pat įsikūrimo pradžios įmonė specializavosi virtuvių bei vonios baldų gamyboje. Nuo 1995 m. įmonė visas jėgas atiduoda vonios baldų gamybai. Puikus vadovavimas, nauji įrengimai, kvalifikuoti darbininkai užtikrina gaminamos produkcijos kokybę. Įmonė gamyboje naudoja šiuolaikiškas pažangias technologijas ir ekologiškai švarias medžiagas, kurios užtikrina aukštą gaminamos produkcijos kokybę. Baldų fasadų gamybai yra naudojamas dažytas MDF. Poliuretaniniai dažai puikiai apsaugo baldus nuo drėgmės poveikio. Naudojami ekologiškai švarūs, atsparūs drėgmei ir nerūdijantys veidrodžiai.

UAB „Raguvos baldai" ir ko sėkmingai prekiauja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse.

Žmogus kartais nori pabūti vienas su savimi, su savo mintimis ir vargais. Nerastume patogesnės vietos tokiems apmąstymams kaip vonios kambarys. Jis išduoda žmogaus pomėgius, poreikius, svajas. Ši interjero dalis turi atitikti žmogaus vidinę būseną.

UAB „Raguvos baldai" ir ko
padės Jums ją paversti savotiška ramybės oaze. Belieka Jums palinkėti malonių poilsio ir relaksacijos akimirkų savo susikurtoje šventovėje.

 

Dalyvavimas ES struktūrinių fondų projektuose

Naujos galimybės. Vonios baldų gamintojas UAB ,,Raguvos baldai" ir ko baigė įgyvendinti projektą ,,UAB ,,Raguvos baldai" ir ko eksporto rinkų plėtra". Projektas buvo įgyvendinamas 17 mėn. ir iš dalies finansuojamas Europos regioninio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę ,,Naujos galimybės".

Projekto metu įmonė vykdė eksporto rinkodaros veiklas: atliko Švedijos rinkos tyrimą; sukūrė naują internetinę svetainę http://www.raguvosbaldai.lt/, pritaikytą užsienio klientams, nes informacija pateikiama net aštuoniomis užsienio kalbomis; pristatė įmonės produkciją parodose Nordbygg 2010 Stokholme ir kbb London 2011 Londone; parengė įmonės gaminius pristatančius katalogus ir plakatus užsienio rinkoms. Projekto metu taip pat buvo aktyviai ieškoma naujų kontaktų ir užsakovų Vokietijos, D. Britanijos, Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Airijos ir kitose eksporto rinkose.

Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo panaudota 237 tūkst. Lt., pati įmonė investavo 110 tūkst. Lt.

Lyderis LT. Vonios baldų gamintojas UAB ,,Raguvos baldai" ir ko baigė įgyvendinti projektą ,,UAB ,,Raguvos baldai" ir ko ekologiškos aukšto blizgesio dažymo linijos diegimas". Projektas buvo įgyvendinamas 29 mėn. ir iš dalies finansuojamas Europos regioninio fondo lėšomis.

Projekto metu įmonė įsigijo dvi naujas ekologiškas automatizuotas baldinės plokštės paviršių ir briaunų dažymo linijas.

Investicijos į naujų aukšto blizgesio dažymo linijų įsigijimą sudarė 2,67 mln. Lt, iš kurių 40 proc. (1,07 mln. Lt) finansavo Europos regioninės plėtros fondas.

E-verslas. 2013 m. kovo mėn. vonios baldų gamintojas UAB ,,Raguvos baldai" ir ko baigė įgyvendinti projektą ,,UAB ,,Raguvos baldai" ir ko veiklos optimizavimas diegiant e-verslo sprendimus". Projektas buvo įgyvendinamas 12 mėn. ir iš dalies finansuojamas Europos regioninio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę ,,E-verslas LT". Projekto vertė: 127.652,00 Lt, ES parama sudarė 63.826,00 Lt (50 proc. projekto vertės).

Projekto poreikį nulėmė augantis veiklos mastas: plečiantis asortimentui, didėjant užsakymų skaičiui darėsi sunku suvaldyti gamybos procesą, susekti žaliavų bei gaminių likučius, patvirtinti gautų užsakymų atlikimo terminą. Siekiant optimizuoti veiklą buvo nuspręsta įdiegti naują verslo valdymo sistemą, susietą su apskaitos programa. Projekto metu įmonė taip pat įsigijo atnaujino kompiuterinę įrangą - įsigijo serverį ir naujų kompiuterių. Tokiu būdu buvo užtikrintos techninės galimybės dirbti su naująja verslo valdymo programa.

Tikimasi, kad įdiegti e-verslo sprendimai padės didinti įmonės darbo našumą, sumažins laiko sąnaudas užsakymų ir gamybos valdymo procesuose.

Naujos galimybės


Vonios baldų gamintojas UAB „Raguvos baldai" ir ko baigė įgyvendinti projektą „UAB „Raguvos baldai" ir ko produkcijos pristatymas tarptautinėse parodose". Projektas buvo įgyvendinamas 24 mėn. ir iš dalies finansuojamas Europos regioninio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės".


Projekto metu įmonės produkcija buvo pristatyta trijoje tarptautinėse parodose: ISH 2013 (Frankfurtas, Vokietija); Bygg Reis 2013 (Oslas, Norvegija) ir Nordbygg 2014 (Stokholmas, Švedija).


Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo panaudota 104 tūkst. Lt., pati įmonė investavo 260 tūkst. Lt.
 

 

 

 

Vonios baldai | Vonios kambario baldai | Vonios veidrodžiai | Vonios spintelės |